STRONA GŁÓWNA   DODAJ WPIS    MOJE KONTO     ZAŁÓŻ KONTO     REGULAMIN     DODAJ KATEGORIĘ  

Wybierz wpis

Subskrybuj tą kategorię

Top > Zdrowie > Stomatologia

Kategorie

Regionalne (0)


Wpisy
Sortuj wg :
Prywatna Klinika Stomatologiczno-Implantologiczna Artdent oferuje implanty zębów, protetykę, chirurgię stomatologiczną, stomatologię zachowawczą. Artdent dysponuje szeroką ofertą implantów dzięki czemu można dostosować rodzaj implantu stomatologicznego indywidualnie dla każdego pacjenta.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Jan 14, 2009 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Stomatolog dziecięcy i dentysta dla dorosłych zaprasza na profilaktyczne badania i leczenie bez bólu z wykorzystaniem nowych technologii dentystycznych. W ofercie m.in.: estetyka, implanty stomatologiczne, protetyka. Warszawa ma swojego dentystę.
Kategoria:

Data zgłoszenia: May 6, 2009 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Prywatna klinika stomatologiczna - Clinica - Dąbrowa Górnicza, województwo śląskie. Protetyka, implanty, nowoczesna endodoncja (leczenie kanałowe), chirurgia stomatologiczna (zabiegi w narkozie), periodontologia, ortodoncja bezekstrakcyjna, stomatologia zachowawcza i estetyczna. Implanty są najlepszą formą odbudowy brakujących zębów. Dentysta, stomatolog, ortodonta zaprasza - stomatologia, usługi stomatologiczne, leczenie zębów, wybielanie zębów. Gabinet dentystyczny Dąbrowa Górnicza - zdrowe zęby, implanty, ortodoncja - dentyści, gabinet stomatologiczny.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Jun 22, 2009 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Większa część ludzi obawia się wizyt u dentysty. W dzisiejszych czasach możesz zapomnieć o bólu na fotelu stomatologicznym! Gabinet stomatologiczny Serwińscy oferuje zakres usług stomatologicznych wykonywanych przez wykwalifikowanych lekarzy stomatologów w Rzeszowie. Wykonujemy zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, implantologi, stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego oraz protetyki. Również w naszym gabinecie możesz poddać się bardzo popularnym zabiegom medycyny estetycznej, którym jest nieoperacyjne usuwanie zmarszczek. Nasz gabinet cechuje profesjonalizm oraz przyjemna atmosfera.
Kategoria:

Data zgłoszenia: May 5, 2010 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

O zęby należy dbać – wie to każdy, kto kiedykolwiek musiał przechodzić przez bolesne leczenie tylko dlatego, że miał lata zaniedbać w temacie. Na szczęście ty nie musisz tak robić, do czego serdecznie Cię zachęcamy. Już dzisiaj zapisz się do jednego z naszych stomatologów, który z największą przyjemnością zajmie się Twoim uśmiechem. Zobacz naszą ofertę na centrum.polkard.pl i zapisz się na wizytę. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny, doskonały standard usług i bezbolesne zabiegi. Będziesz do nas wracał z największą przyjemnością.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Aug 31, 2016 Wejść: 1 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Gabinet dentystyczny Danuty Majewskiej to nowoczesna przychodnia stomatologiczna, która oferuje szeroką gamę zabiegów stomatologicznych w Radomiu. W naszej ofercie znajdą państwo: stomatologię estetyczną, leczenie protetyczne oraz wszelakiego rodzaju protezy i korony zębów. Gabinet dentystyczny Danuty Majewskiej jest wyposażony w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. Nasza klinika dentystyczna jest wyposażona w cyfrowy rentgen RTG. Pracujący w gabinecie dentyści mają duże doświadczenie medyczne oraz szereg szkoleń, które umożliwia im leczenie pacjentów z najtrudniejszymi przypadkami medycznymi.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Nov 24, 2016 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Szukasz dobrze wyposażonej kliniki dentystycznej? Interesują Cię z zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej? Przedstawiamy Ci naszą ofertę i już z tego miejsca zachęcamy do umówienia się na wizytę. Jesteśmy doświadczonym zespołem lekarzy dentystów z Krowodrzy i oferujemy nie tylko wybielanie zębów czy usuwanie płytki nazębnej.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Dec 4, 2017 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Od dawna wiadomo, ze najskuteczniejszym i najbardziej estetycznym sposobem odtworzenia brakującego zęba, albo kilku brakujących zębów jest wszczepienie implantów. Implant to nic innego jak wszczep wielkości małej śrubki, wykonany najczęściej z tytanu, lub jego stopu, którego zadaniem jest zastąpienie naturalnego korzenia zębowego. W związku z tym samo wszczepienie implantu nie wystarczy, bowiem oprócz korzenia należny odbudować również koronę. cały zabieg jest wykonywany w znieczuleniu, więc Pacjent nic nie czuje. Tym bardziej, jeśli korzysta z usług renomowanej Kliniki w tym zakresie.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Feb 28, 2018 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Zastrzyki z botoksu są z powodzeniem stosowane w estetycznej kosmetologii przez długi czas w celu skorygowania zmarszczek mimicznych. Botox Wrocław to toksyna botulinowa typu A, środek zwiotczający mięśnie, którego działanie polega na blokowaniu impulsów nerwowych. W wyniku wstrzyknięcia leku dochodzi do chwilowego rozluźnienia mięśni twarzy, a powierzchowne zmarszczki na twarzy stają się mniej wyraźne. Po tym, jak lek wywiera działanie, jest całkowicie eliminowany z organizmu.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Oct 10, 2018 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR


Popular Tags

Przejdź do kategorii :