STRONA GŁÓWNA   DODAJ WPIS    MOJE KONTO     ZAŁÓŻ KONTO     REGULAMIN     DODAJ KATEGORIĘ  

Hibernatus Sp. z o.o.
9733 http://www.hibernatus.com.pl Pompy ciepła. Produkcja, sprzedaż. Energia > Źródła odnawialne pompy ciepła   pompa ciepła Jul 10, 2008

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Energia > Źródła odnawialne
Przedsiębiorstwo Trigeo montuje systemy oparte na ekologicznej i oszczędnej technologii działającej w oparciu o zieloną energię. Oprócz instalacji, nabywca może liczyć na fachowe porady, związane z projektowaniem i obsługą proponowanych przez nas rozwiązań. Przedsiębiorstwo zajmuje się instalacją aparatów takich, jak m. in.: aktywna wentylacja, solary, fotowoltaika, wiercenie studni, oraz kolektory słoneczne. Nasz zespół jest tworzony przez wykwalifikowanych doradców handlowych, projektantów lub monterów. Skutkiem tego Zakład nie zleca prac podwykonawcom. Wszystkie czynności przeprowadzane są przez ekspertów Trigeo. Aby wyszukać Spółkę Trigeo, należy wstukać w przeglądarkę google podane słowa kluczowe: Pompy ciepła gruntowe, ogniwa fotowoltaiczne Warszawa oraz rekuperacja montaż.
Kategoria:

Stowarzyszenie Energii Odnawialnej powstało w 2001 roku, mając na celu wspieranie inicjatyw promujących odnawialne źródła energii oraz powstawanie i rozwój przedsiębiorstw multienergetycznych w Polsce.
Kategoria:

Producent kotłów CO na pellety, kotłów parowych, kotłów na biomasę, kotłów na brykiety z trocin, przedpalenisk, konstrukcji stalowych.
Kategoria:

Produkcja, montaż, wykonywanie pompy ciepła Eco - instalacja górnego i dolnego źródła, projektowanie, doradztwo.
Kategoria:

W technologii FuelCal: -Osad ściekowy jest surowcem, -Osad przetwarzany jest bezzwłocznie w miejscu wytwarzania, -Produkt przestaje być uciążliwy dla środowiska, -Produkt uzyskuje wartość rynkową.
Kategoria:
Statystyki katalogu

Wpisów: 13230
Kategorii: 9056
Zarejestrowanych: 158
Subskrybentów: 0
Unikalnych wyjść: 877

Główna kategoria
Top 10
Statystyki PageRank
PR 6
1 site(s)
PR 5
1 site(s)
PR 4
11 site(s)
PR 3
4 site(s)
PR 0
13236 site(s)

Losowe wpisy