STRONA GŁÓWNA   DODAJ WPIS    MOJE KONTO     ZAŁÓŻ KONTO     REGULAMIN     DODAJ KATEGORIĘ  

Polbau Opole
6924 http://www.polbau.pl Produkcja prefabrykatów betonowych, konstrukcji stalowych, wynajem sprzętu budowlanego oraz rusztowań i deskowań. Budownictwo > Materiały > Beton polbau   firma budowlana   budowa   budowanie   budowle   techniczna   domy   mieszkania   wiadukty   mosty   sklep   most   mieszkanie   wiadukt Jul 10, 2008

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Budownictwo > Materiały > Beton
Producent stropów Teriva oraz pustaków stropowych i nadproży L19.
Kategoria:

Najlepsza betniarnia znajduje się na terenie Poznania i aspiruje do liderów rynku betoniarskiego w Poznaniu. Dowozimy beton Poznań najnowszymi samochodami co daje pewność że produkt dotrze zawsze na czas. Węzeł oraz bogate receptury daje gwarancję że nasza betoniarnia dostarczy beton wysokiej jakości. Bat-Pol beton Poznań zapewnia betony wszystkich klas i konsystencji od betonów stabilizujących suchych aż do betonu mokrego i wodoszczelnego. Jeśli szukasz betonu najlepszej klasy nawiąż współpracę z Bat-Pol Beton. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i klientów indywidualnych. Jakość betonu gwarancją sukcesu!
Kategoria:

Producent betonowych bloczków, cegieł i pustaków.
Kategoria:

Produkujemy betonowe materiały budowlane najwyższej klasy. W naszej ofercie znaleźć można bloczki betonowe, pustaki stopowe, nadproża. Jednak naszą specjalnością są stropy gęstożebrowe typu teriva. U nas znajdziesz belki żelbetowe w szerokim zakresie długości. Dzięki temu zawsze dopasujesz wymiar do swoich potrzeb. Strop teriva to rozwiązanie lekkie i proste w montażu - nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu. Dlatego właśnie stropy żelbetowe są tak chętnie wykorzystywane na budowach. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że materiały budowlane Betohurt to najlepszy wybór.
Kategoria:

Produkcja, sprzedaż i dostawa prefabrykowanych elementów ścian oporowych typu L i T. Warszawa.
Kategoria:
Statystyki katalogu

Wpisów: 13252
Kategorii: 9056
Zarejestrowanych: 158
Subskrybentów: 0
Unikalnych wyjść: 885

Główna kategoria
Top 10
Statystyki PageRank
PR 6
1 site(s)
PR 5
1 site(s)
PR 4
11 site(s)
PR 3
4 site(s)
PR 0
13260 site(s)

Losowe wpisy