STRONA GŁÓWNA   DODAJ WPIS    MOJE KONTO     ZAŁÓŻ KONTO     REGULAMIN     DODAJ KATEGORIĘ  

Wirtualny spacer
19390 http://wirtualne-spacery.pl Nowoczesna prezentacja mieszkań na sprzedaż lub wynajem nie może się obyć bez możliwości wirtualnego spaceru. A może chcesz uatrakcyjnić stronę muzeum czy galerii, umożliwiając przyszłym gościom wirtualne zwiedzanie? Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, dlaczego tak wiele firm i instytucji skorzystało już z naszych usług. Dzięki profesjonalnemu materiałowi trójwymiarowemu Twoi klienci poznają zalety oferowanego lokalu! Kultura i sztuka > Fotografia wirtualny spacer   wirtualny spacer google   wirtualny spacer kraków Apr 8, 2019 linkhouse.pl

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Kultura i sztuka > Fotografia
Dzień zaślubin to najpiękniejszy moment w Waszym życiu, a każdy z Was przeżywa i organizuje go inaczej. Dlatego też, przed ceremonią jako Wasz fotograf ślubny omówię z Wami plan naszej wspólpracy, tak abyście byli w pełni zadowoleni z efektu końcowego.

Moja oferta obejmuje:
- przygotowania
- błogosławieństwo
- ceremonię zaślubin w kościele lub USC
- zabawę weselną (do ceremonii oczepin)
- zdjęcia w plenerze (w dniu ślubu lub każdym innym terminie)

Starannie wybrane i przygotowane zdjęcia ślubne otrzymacie Państwo w formie odbitek na papierze fotograficznym (ilość / format / rodzaj papieru - do uzgodnienia) w eleganckim, stylowym albumie, natomiast wszystkie zdjęcia z dnia Waszego ślubu znajdą się na płycie DVD (pliki o wysokiej rozdzielczości, przygotowane pod kątem wykonania bardzo dobrej jakości odbitek w każdym punkcie foto).
Kategoria:

Marzycie o wyjątkowej i niepowtarzalnej sesji ślubnej? Myślicie o pięknym, naturalnym plenerze, a może o nowoczesnym, zabudowanym tle? Emphotography.pl to fotografia ślubna w Płocku, oferująca indywidualne podejście do każdej Pary Młodej tak, by zdjęcia odzwierciedlały unikatowy temperament, siłę więzi i potęgę miłości. Nasze wieloletnie doświadczenie, pasja i głowa pełna pomysłów pozwalają wykonać profesjonalne zdjęcia ślubne o wysokiej jakości oraz wyjątkowe albumy ślubne, będące piękną pamiątką na lata.
Kategoria:

Witam w mojej internetowej galerii zdjęć.
Na początku mogłem napisać:
że fotografia jest moją pasją,
że lubię fotografować naturę i architekturę,
że są tu zdjęcia z moich podróży i ze spaceru po mieście,
że fotografuję wszystko i wszędzie: w parku, w sklepie, w pracy,
że moją drugą pasją są podróże,
że za pomocą aparatu przedstawiam jak widzę świat
i jaki świat chciałbym zobaczyć...

Mogłem.

Zapraszam do oglądania galerii.
Kategoria:

Jak zrobić selfie, na którym będziesz wyglądać jak gwiazda? Oferujemy nowoczesne interaktywne foto-lustro, dzięki któremu wykonasz sobie selfie przed lustrem bez żenującego telefonu w ręce! Magiczne lustro do robienia zdjęć to doskonała atrakcja na każdą imprezę, dzięki niemu każdy gość zyska wspaniała, niepowtarzalną pamiątkę – zdjęcie, na którym będzie wyglądać jak gwiazda.
Kategoria:

Jesteśmy firmą wynajmującą Fotobudkę na różne przyjęcia. W ofercie wynajmu gwarantujemy dojazd na terenie Warszawy i okolic, zamontowanie i zdemontowanie urządzenia oraz nielimitowaną liczbę zdjęć w czasie wynajmu urządzenia. W naszej ofercie posiadamy również duży wybór gadżetów do zdjęć, dwa dowolnie wybrane tła fotograficzne oraz animatora, który zaopiekuje się zabawą. Zdjęcia z naszej budki mogą być spersonalizowane. Działamy również interaktywnie - uczestnicy imprezy otrzymają dostęp do galerii internetowej chronionej hasłem. Na zamówienie umieszczamy zdjęcia na płycie DVD lub tworzymy Fotoksiążkę. Zdjęcia możemy również wydrukować na kubku lub koszulce. Przygotujemy również kolaż w wybranych lub wszystkich wydruków.Tworzymy pięknie oprawione księgi pamiątkowe, składające się ze zdjęć z imprezy.
Kategoria:
Statystyki katalogu

Wpisów: 13287
Kategorii: 9056
Zarejestrowanych: 158
Subskrybentów: 0
Unikalnych wyjść: 887

Główna kategoria
Top 10
Statystyki PageRank
PR 6
1 site(s)
PR 5
1 site(s)
PR 4
11 site(s)
PR 3
4 site(s)
PR 0
13295 site(s)

Losowe wpisy