STRONA GŁÓWNA   DODAJ WPIS    MOJE KONTO     ZAŁÓŻ KONTO     REGULAMIN     DODAJ KATEGORIĘ  

hintmine.pl
19022 http://www.hintmine.pl Wielu z was chciałoby umieć tworzyć strony www i systemy CMS. Kurs Joomla pozwala uczestnikom samodzielnie zbudować innowacyjną i wydajną witrynę WWW, bez konieczności poznawania jakiegokolwiek języka programowania. Kurs z tego najpopularniejszego obecnie systemuCMS umożliwia stworzenie strony internetowej po kilku kliknięciach myszki. Kurs Joomla pokazuje jak zarządzać witryną z użyciem przyjaznych użytkownikowi okien, menu i kreatorów oraz rozbudowywać ją z użyciem dodatkowych plików, takich jak moduły, pluginy.i inne rozszerzenia. Uczymy jak zainstalować CMS Joomla lokalnie i zdalnie a także jak przenosić stronę stworzoną lokalnie na wykupiony hosting. Nauka i edukacja > Usługi szkolenia   doradztwo IT   szkolenie Aug 17, 2016 linkhouse.pl

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i edukacja > Usługi
Firma AVENHANSEN oferuje szkolenia biznesowe podzielone na różne kategorie. Dzięki naszym Trenerom wszystkie szkolenia w Krakowie są ciekawie prowadzone. Najlepsi fachowcy zapewniają wysoką jakość prowadzonych zajęć. Osoby które odbędą kurs są bogatsze o praktyczną wiedzę. Jak kursy to tylko Kraków i tylko AVENHANSEN. Nasze motto to "zadbamy o wasz sukces"
Kategoria:

Pomoc w pisaniu prac licencjackich i zaliczeniowych oferowanych przez naszą firmę to najlepszy sposób na rozwiązanie problemu. Prace licencjackie oraz prace zaliczeniowe pisane przez naszych ekspertów charakteryzują się najwyższą wartością merytoryczną. Do projektów podchodzimy profesjonalnie i w sposób indywidualny. Dzięki solidności, rzetelności oraz profesjonalizmowi naszych specjalistów proponujemy prace na wysokim poziomie, za rozsądną cenę. Zamówienia realizujemy w krótkim terminie.
Kategoria:

Marzanna Farnicka z Zielonej Góry: oferuje szkolenia, kursy, consulting. Trening asertywności dla wszystkich - oprawia sposób komunikacji i dbanie o wazne relacje. Dzięki bogatemu doświadczeniu w biznesie, osiągniętym sukcesom i ugruntowanej wiedzy jest naturalnym partnerem dla top managementu. Szkolenia w Zielonej Górze tylko z Marzanną Farnicką.
Kategoria:

Wielu z was chciałoby umieć tworzyć strony www i systemy CMS. Kurs Joomla pozwala uczestnikom samodzielnie zbudować innowacyjną i wydajną witrynę WWW, bez konieczności poznawania jakiegokolwiek języka programowania. Kurs z tego najpopularniejszego obecnie systemuCMS umożliwia stworzenie strony internetowej po kilku kliknięciach myszki. Kurs Joomla pokazuje jak zarządzać witryną z użyciem przyjaznych użytkownikowi okien, menu i kreatorów oraz rozbudowywać ją z użyciem dodatkowych plików, takich jak moduły, pluginy.i inne rozszerzenia. Uczymy jak zainstalować CMS Joomla lokalnie i zdalnie a także jak przenosić stronę stworzoną lokalnie na wykupiony hosting.
Kategoria:
Statystyki katalogu

Wpisów: 13223
Kategorii: 9056
Zarejestrowanych: 158
Subskrybentów: 0
Unikalnych wyjść: 873

Główna kategoria
Top 10
Statystyki PageRank
PR 6
1 site(s)
PR 5
1 site(s)
PR 4
11 site(s)
PR 3
4 site(s)
PR 0
13231 site(s)

Losowe wpisy