STRONA GŁÓWNA   DODAJ WPIS    MOJE KONTO     ZAŁÓŻ KONTO     REGULAMIN     DODAJ KATEGORIĘ  

Ciąża, poród, niemowlę
18960 http://dzieci.dlugoleka.pl Zanim niemowlę przyjdzie na świat kobieta nosi swoje przyszłe dziecko w brzuchu około trzydziestu ośmiu tygodni. Oczywiście zdarza się, że dzieci rodzą się szybciej. Przez te długie tygodnie oczekiwania przyszła matka musi należycie się przygotować na przyjście niemowlaka. Najważniejsze w tym czasie jest prawidłowe odżywianie się i, uwaga, ruch! Tak, w tym momencie obalimy mit mówiący o tym, że najlepiej by było, gdyby kobieta przez okres ciąży nie wstawała z łóżka! Wręcz przeciwnie. Zdrowie ciąża   poród   niemowlę   dziecko   matka   niemowlak May 5, 2010 Anna

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie
Zapraszamy do gabinetu psychologicznego Centrum-Ja (Warszawa, Ursynów). W naszej ofercie znajdują się: pomoc psychologiczna, psychoterapia, konsultacje małżeńskie, psycholog rodzinny i psycholog pracy. W placówce pracują doświadczeni terapeuci, naszym klientom zapewniamy komfort i dyskrecję.
Kategoria:

Szczepienia mają charakter zapobiegawczy w celu wywołania odporności czynnej organizmu na dane ustroje chorobotwórcze. Dowiedz się więcej na temat szczepień ochronnych, badań nad szczepionkami, ryzyka oraz skuteczności stosowania szczepionki w serwisie Przystanek Zdrowia.
Kategoria:

Małgorzata Wudarczyk - psycholog, psychoterapeutka. Psychoterapia nerwic, depresji, pomoc w sytuacjach kryzysowych. Psychoterapia nerwic, depresji, pomoc w sytuacjach kryzysowych. Pomoc dla osób z depresją, lękiem i zaburzeniami lękowymi (napady paniki), nerwicą, problemami osobowościowymi, zaburzeniami odżywiania (bulimia, anoreksja), zespołem nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD), problemami szkolnymi i adaptacyjnymi.
Kategoria:

Idąca z duchem czasu kobieta, która pragnie dbać o siebie, znajdzie na naszej stronie internetowej wszystkie akcesoria, których potrzebuje. Ozdoby na paznokcie, pędzle do zdobień, akcesoria do paznokci, tipsy, sztuczne paznokcie, pilniki i polerki, kosmetyki SPA, peelingi, frezarki i frezy, treski i peruki, akcesoria fryzjerskie oraz wiele innych. Zadbaj o siebie!
Kategoria:

Jeżeli jesteś w trudnej życiowej sytuacji, masz problemy emocjonalne, problemy w relacjach z ludźmi, masz kłopoty z poczuciem własnej wartości; może to oznaczać, że potrzebujesz psychologicznego wsparcia. Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobowości Revivo w Białymstoku oferuje profesjonalną pomoc certyfikowanych psychoterapeutów. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej, rodzinnej, par, grupowej. Oferujemy terapię długo i krótkoterminową. Dostosowujemy metody pracy do indywidualnych potrzeb pacjenta. Prowadzimy także szkolenia dla instytucji, firm oraz treningi rozwojowe.
Kategoria:
Statystyki katalogu

Wpisów: 13185
Kategorii: 9056
Zarejestrowanych: 158
Subskrybentów: 0
Unikalnych wyjść: 868

Główna kategoria
Top 10
Statystyki PageRank
PR 6
1 site(s)
PR 5
1 site(s)
PR 4
11 site(s)
PR 3
4 site(s)
PR 0
13193 site(s)

Losowe wpisy