STRONA GŁÓWNA   DODAJ WPIS    MOJE KONTO     ZAŁÓŻ KONTO     REGULAMIN     DODAJ KATEGORIĘ  

Stomatologia estetyczna - Danecka.pl
18784 http://www.danecka.pl/ Najwyższy poziom leczenia stomatologicznego począwszy od prostych zabiegów leczenia zębów, leczenia protetycznego, leczenia kanałowego, a skończywszy na implantologii. Ponadto leczenie ortodontyczne w zależności od rodzaju wady oraz wieku pacjenta. Gabinet jest wyposażony w najnowocześniejszą aparaturę diagnostyczną: radiowizjografia, rtg pantomograficzne, mikroskop. Wysokiej klasy urządzenia pozwalają na wykonanie zabiegów implantologicznych, periodontologicznych, chirurgicznych, czy też endodontycznych. Zdrowie dentysta   stomatologia   ortodonta   protetyka   implanty   endodoncja   leczenie   zęby   diagnostyka   Sosnowiec May 5, 2010 Wojtek

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 4.50 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 2

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie
Kosmetyki i uroda! na stronie znajdziesz porady jak dbać o swoje ciało aby było piękne i zdrowe. Zobaczysz co jest teraz na topie i jakie kosmetyki są niezbędne w kosmetyczce. Ponadto na tym portalu każdy może umieścić własny artykuł i dodać komentarz.
Kategoria:

Nasza Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna udziela wszechstronnej i profesjonalnej pomocy logopedycznej, pedagogicznej i psychologicznej dzieciom oraz młodzieży. Wykwalifikowana i doświadczona kadra psychologów, pedagogów oraz logopedów zapewnia wysoki poziom usług. W naszej pracy dbamy o dobrą i przyjazną klientowi atmosferę.Na stronie naszej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej publikujemy wszelkie aktualności o bezpłatnych terapiach, diagnozach jak i o problemach dzieci oraz młodzieży.
Kategoria:

Gabinet stomatologiczny w Poznaniu - Stomatolog Poznan - oferujący usługi najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Stoasujemy najnowsze technologie w protetyce (odbudowa i rekonstrukcja zębów na włóknach szklanych), stomatologii estetycznej i zachowawczej. Przyjmujemy nawet 7 dni w tygodniu. Twój stomatolog w Poznaniu.
Kategoria:

Co to jest psychologia, jak wygląda współcześnie, a jak była postrzegana kiedyś? Opisane różnorodne szkoły i kierunki psychologiczne, zarówno te popularne - psychologia postaci (Gestalt), jak i te mniej znane: ustawienia rodzinne.
Kategoria:

Pomoc psychologiczna w Warszawie - Helianthus. Zapraszam, jeśli: doświadczasz problemów emocjonalnych, masz trudności w codziennym funkcjonowaniu wywołane stresem bądź depresją, cierpisz z powodu traumatycznych wydarzeń, straty lub żałoby. Gabinet mieści się w Al. Niepodległości, niedaleko stacji metra Wierzbno. Udzielam również porad psychologicznych przez internet.
Kategoria:
Statystyki katalogu

Wpisów: 13100
Kategorii: 9056
Zarejestrowanych: 158
Subskrybentów: 0
Unikalnych wyjść: 855

Główna kategoria
Top 10
Statystyki PageRank
PR 6
1 site(s)
PR 5
1 site(s)
PR 4
11 site(s)
PR 3
4 site(s)
PR 0
13082 site(s)

Losowe wpisy