STRONA GŁÓWNA   DODAJ WPIS    MOJE KONTO     ZAŁÓŻ KONTO     REGULAMIN     DODAJ KATEGORIĘ  

Aktualności - Finanse i Gospodarka
18627 http://www.pewnefinanse.com Aktualności. Dział finansowy w portalu Finanse. Zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami ze świata finansów, gospodarki, biznesu i handlu. Najnowsze wiadomości z rynku zebrane w jednym miejscu. Opinie ekonomistów o rynku finansowym w kraju i za granicą. Finanse
Media
finanse   gospodarka   rynek   biznes   praca   kredyty   ubezpieczenia   nieruchomości   banki   lokaty   giełda Jun 29, 2009 Piotr

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Finanse
Jeśli zacząłeś studia i nie wiesz który rachunek będzie dla ciebie idealny, to ta strona jest dla ciebie.
Dowiesz się wszystkiego, na temat jednego z najatrakcyjniejszych rachunków studenckich. Na naszej stronie sprawdzisz bankomaty w twoim mieście, gdzie możesz pobrać gotówkę bez prowizji. Serdecznie zapraszam na stronę.
Kategoria:

Sieć spółek zależnych od Deutsche Bank AG, obejmująca banki Deutsche Bank Polska oraz Deutsche Bank PBC S.A., fundusze inwestycyjne DWS oraz dom maklerski DB Securities.
Kategoria:

AS to kantor wymiany walut w Bielsko-Białej, który zaprasza Państwa na swoją stronę na której znajdziecie zawsze aktualne kursy walut, w tym euro, dolary oraz wiele innych. Nasz kantor w swojej ofercie posiada takie usługi jak sprzedaż, wymiana oraz skup walut w Bielsko Białej. Istnieje możliwość negocjacji cen przy zakupie walut powyżej 1000 dolarów. Strona internetowa zawiera kursy walut zarówno hurtowe, jaki i detaliczne, ponadto dane teleadresowe naszego kantora.
Kategoria:

Specjalnie dla naszych Klientów śledzimy 24 godziny na dobę notowania oraz sytuację fundamentalną tysięcy akcji, surowców, par walutowych i wielu innych; prowadzimy także analizy danych do nas spływających. Dzięki dużej wiedzy z zakresu matematyki finansowej oraz analizy portfelowej, jesteśmy w stanie dobrze przeanalizować ryzyko towarzyszące określonemu przez Klienta pomysłowi na inwestycję oraz etapami wprowadzić go w życie. Łącząc dostęp do dziesiątek zróżnicowanych źródeł informacji wraz z wiedzą, przeprowadzamy dogłębny przegląd sytuacji i perspektyw określonego działu gospodarki (w skali od pojedynczych przedsiębiorstw aż po sytuację międzynarodową). Z pomocą specjalistycznych narzędzi prognozujemy zachowanie cen walorów. Prowadzimy głównie analizy własne, lecz jesteśmy w stanie monitorować sytuację techniczną wykresu okreąlonego waloru również pod zdefiniowanym przez klienta kątem. Jesteśmy w stanie zorganizować indywidualne szkolenia na wybrane przez nich zagadnienia dotyczące: analizy technicznej, fundamentalnej, zasad funkcjonowania giełd itp.
Kategoria:

Karty płatnicze: rodzaje kart, wskazówki dotyczące bezpiecznego posługiwania się kartami, metody płatności. Ważne różnice pomiędzy kartami kredytowymi i debetowymi wydawanymi przez polskie banki. Karty typu pre-paid (przedpłacone) i ciekawe możliwości, które oferują.
Kategoria:
Statystyki katalogu

Wpisów: 13223
Kategorii: 9056
Zarejestrowanych: 158
Subskrybentów: 0
Unikalnych wyjść: 873

Główna kategoria
Top 10
Statystyki PageRank
PR 6
1 site(s)
PR 5
1 site(s)
PR 4
11 site(s)
PR 3
4 site(s)
PR 0
13228 site(s)

Losowe wpisy