STRONA GŁÓWNA   DODAJ WPIS    MOJE KONTO     ZAŁÓŻ KONTO     REGULAMIN     DODAJ KATEGORIĘ  

Praca - Oferty Pracy
18350 http://www.twojeoferty.pl/ Praca w TwojeOferty.pl - to aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą. Weź udział w procesie rekrutacji i kariery. Kadra zarządzająca marketing finanse księgowość technika inżynieria. Pośrednictwo pracy
Handel
Usługi
praca   oferty pracy   ogłoszenia Feb 1, 2009 Mariusz

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Pośrednictwo pracy
Serwis zawierający zbiór ofert z urzędów pracy.
Kategoria:

Szukasz dobrej pracy w Niemczech? Chcesz opiekować się osobami starszymi, ale zależy Ci na trafieniu na sprawdzoną ofertę? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z przyjemnością przedstawiamy Ci wizytówkę naszej firmy. Można śmiało powiedzieć, że jak nikt inny znamy się na wyszukiwaniu ofert pracy dla opiekunek w Niemczech i wiemy na co zwracać szczególną uwagę. Dzięki nam będziesz miała szansę na bardzo dobre zarobki i na zamieszkanie w komfortowych warunkach. Wiedz jednak, że od naszych kandydatów oczekujemy minimalnego doświadczenia, podstawowej znajomości języka niemieckiego i dyspozycyjności. Jeśli więc chcesz porzucić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia i jeśli jesteś gotowa na wyjazd, to serdecznie zapraszamy Cię na naszą stronę. Znajdziesz tam aktualne oferty pracy pochodzące z różnym regionów Niemiec i zdobędziesz nasze dane kontaktowe. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam szybko spełnisz swoje oczekiwania odnośnie pracy w Niemczech i zwiększysz swoje zarobki. Skorzystaj z naszych usług i zacznij wszystko od nowa.
Kategoria:

Rejestr certyfikowanych Agencji Pracy, adresy Agencji Pracy, adresy i dane Wojewódzkich Urzędów Pracy.
Kategoria:

PartnerHandel.pl to portal biznesowy dedykowany promocji oraz wspieraniu aktywności sprzedażowej firm. Prezentuje m.in.: oferty handlowe z różnych branż, oferty pracy dla handlowców, informacje promocyjne z firm oraz artykuły szkoleniowe o tematyce handlowej i prawnej.
Kategoria:

Praca w TwojeOferty.pl - to aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą. Weź udział w procesie rekrutacji i kariery. Kadra zarządzająca marketing finanse księgowość technika inżynieria.
Kategoria:
Statystyki katalogu

Wpisów: 13356
Kategorii: 9056
Zarejestrowanych: 158
Subskrybentów: 0
Unikalnych wyjść: 905

Główna kategoria
Top 10
Statystyki PageRank
PR 6
1 site(s)
PR 5
1 site(s)
PR 4
11 site(s)
PR 3
4 site(s)
PR 0
13351 site(s)

Losowe wpisy