STRONA GŁÓWNA   DODAJ WPIS    MOJE KONTO     ZAŁÓŻ KONTO     REGULAMIN     DODAJ KATEGORIĘ  

Pokaż-pupila.pl - portal twego zwierzaka
18210 http://www.pokaz-pupila.pl Pokaż-pupila.pl - portal twego zwierzaka. Zapraszamy do odwiedzenia naszej społeczności w której każdy z Was może zaprezentować zdjęcia lub filmy swoich pupili. Poza tym udostępniamy bardzo wiele innych ciekawych funkcji, ale o tym się przekonasz wchodząc na pokaz-pupila.pl. Rolnictwo i leśnictwo
Ochrona środowiska
zwierzęta   zwierzaki   psy   koty   pupil   pupile   ulubieńcy   mój pies   mój kot   pies   kot Dec 26, 2008 rzemien

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Rolnictwo i leśnictwo
Exotic-birds.pl to portal hodowców ptaków egzotycznych. Na łamach portalu zamieszczane są artykuły o hodowli, utrzymaniu, rozmnażaniu, chorobach, żywieniu a także o poszczególnych gatunkach drobnej egzotyki, papug, kanarków, gołębi egzotycznych i innych ptaków. Jest to również zbiór ogromnej ilości ptasiej fotografii. Stale sie rozwijamy, Dochodzą nowi użytkownicy i nowi redaktorzy. Zapraszamy do korzystania z informacji zawartych na naszym portalu.
Kategoria:

Poradnik: królik, papuga, kanarek, pies. Rasy, zakup, dom, oswajanie, żywienie, choroby, leczenie, linki, galerie, baza weterynarzy, forum.
Idealne zwierzątko domowe które posiada miły wygląd, niewielkie rozmiary a przede wszystkim jego wdzięczny charakter sprawiają, że króliki miniaturowe są idealnymi zwierzętami domowymi.
Przy całym naszym zachwycie tymi „pluszowymi zabawkami” nie należy jednak zapominać, że pochodzą one od królików dzikich. Z tego właśnie względu mają specyficzne potrzeby dotyczące pielęgnacji, które należy bezwzględnie zaspokajać.
Jeśli ktoś pragnie zostać prawdziwym przyjacielem królika, musi zapamiętać kilka istotnych spraw.
Zwierzęta te doskonale nadają się do trzymania w mieszkaniu, gdyż z natury są czyste, mają estetyczny wygląd, prawidłowo pielęgnowane nie pachną brzydko, są przymilne, a poza tym nie wyrastają duże.
Królik świetnie nadaje się dla osób pracujących zawodowo, którzy mogą zajmować się nim tylko rano i wieczorem, ich towarzystwo cenią sobie również osoby starsze lub samotne. Szczególnie dzieci marzą o takim ulubieńcu.
Kontakt z królikiem pod każdym względem wpływa pozytywnie na rozwój dziecka.
Dowiedziono, że przez opiekę nad królikiem u dziecka wykształca się lepsza zdolność obserwacji, poczucie odpowiedzialności . Dziecko uczy się szanować drugą istotę i uwzględniać jej potrzeby.
Często królik miniaturowy trzymany w wielkomiejskim mieszkaniu jest jedynym ogniwem łączącym człowieka ze światem zwierząt.
Na naszej stronie znajdziesz również opis hodowli domowej takich zwierząt jak pies i kot, kanarek, papuga nimfa oraz wybranych gryzoni.
Kategoria:

Pokaż-pupila.pl - portal twego zwierzaka. Zapraszamy do odwiedzenia naszej społeczności w której każdy z Was może zaprezentować zdjęcia lub filmy swoich pupili. Poza tym udostępniamy bardzo wiele innych ciekawych funkcji, ale o tym się przekonasz wchodząc na pokaz-pupila.pl.
Kategoria:

Programy pomocowe, fundusze strukturalne, monitoring zagranicznych rynków rolnych, informacja i dokumentacja integracji europejskiej, analizy ekonomiczne polityki rolnej ,program aktywizacji obszarów wiejskich.
Kategoria:

Instytucja upoważniona do przeprowadzania kontroli, wydawania i cofania certyfikatów zgodności w zakresie rolnictwa ekologicznego. Akty prawne i zakres działalności.
Kategoria:
Statystyki katalogu

Wpisów: 13322
Kategorii: 9056
Zarejestrowanych: 158
Subskrybentów: 0
Unikalnych wyjść: 894

Główna kategoria
Top 10
Statystyki PageRank
PR 6
1 site(s)
PR 5
1 site(s)
PR 4
11 site(s)
PR 3
4 site(s)
PR 0
13320 site(s)

Losowe wpisy