STRONA GŁÓWNA   DODAJ WPIS    MOJE KONTO     ZAŁÓŻ KONTO     REGULAMIN     DODAJ KATEGORIĘ  

Onepress
15275 http://onepress.pl Książki przyjazne menadżerom. Literatura ekonomiczna z zakresu samodoskonalenia zawodowego zarówno dla menadżerów, jak i osób niezarządzajacych. Wydawnictwa > Prawo i ekonomia Jul 10, 2008

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Wydawnictwa > Prawo i ekonomia
1. ABC
Prawo, biznes, finanse. Strona zawiera archiwum aktów normatywnych oraz informacje o zmianach w prawie. Księgarnia online.
Kategoria:

Wydawca praktycznych książek biznesowych z zakresu zarządzania, marketingu, e-biznesu, finansów, zarządzania personelem.
Kategoria:

Wydawca publikacji prawniczych i biznesowych, także serwisów branżowych z dziedziny prawa, podatków, kadr, budownictwa, oświaty, służby zdrowia, ochrony środowiska i bankowości.
Kategoria:

Wydawnictwo Sejmowe opracowuje i publikuje materiały związane bezpośrednio z funkcjonowaniem Sejmu i jego organizacji oraz szeroko pojętą tematyką parlamentarną. Książki z zakresu prawa i polityki, ze szzególnym uwzględnieniem prawa międzynarodowego.
Kategoria:

Wydawnictwo literatury fachowej dla firm i instytucji specjalizujące się w przygotowywaniu publikacji z zakresu ekonomii, prawa, zarządzania, rachunkowości, podatków, kadr, reklamy, ochrony środowiska, budownictwa i materiałoznawstwa.
Kategoria:




Statystyki katalogu

Wpisów: 13331
Kategorii: 9056
Zarejestrowanych: 158
Subskrybentów: 0
Unikalnych wyjść: 894

Główna kategoria
Top 10
Statystyki PageRank
PR 6
1 site(s)
PR 5
1 site(s)
PR 4
11 site(s)
PR 3
4 site(s)
PR 0
13321 site(s)

Losowe wpisy