STRONA GŁÓWNA   DODAJ WPIS    MOJE KONTO     ZAŁÓŻ KONTO     REGULAMIN     DODAJ KATEGORIĘ  

Dolnośląska Izba Gospodarcza
15073 http://www.dig.wroc.pl/ Organizacja samorządu gospodarczego, której zadaniem jest reprezentowanie i obrona interesów zrzeszonych w niej podmiotów gospodarczych. Organizacje Jul 10, 2008

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Organizacje
Zrzesza przedsiębiorców prywatnych, komunalnych, związki gmin, wiodące na rynku przedsiębiorstwa z kapitałem polskim i zagranicznym oraz organizacje odzysku zajmujące się zbieraniem, transportem, recyklingiem i unieszkodliwianiem wszystkich rodzajów odpadów.
Kategoria:

Agencja rządowa zarządzająca funduszami pochodzącymi z budżetu państwa i Unii Europejskiej, przeznaczonymi na wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw oraz rozwój zasobów ludzkich.
Kategoria:

Reprezentuje interesy zrzeszonych członków wobec związków zawodowych pracowników, organów władzy i administracji państwowej.
Kategoria:

Organizacja samorządu gospodarczego zrzeszającego przedsiębiorstwa hutnictwa żelaza i stali oraz metali nieżelaznych i związane z ich działalnością podmioty.
Kategoria:

Reprezentant interesów podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności, aktualności, informacje, członkowie i usługi.
Kategoria:
Statystyki katalogu

Wpisów: 13344
Kategorii: 9056
Zarejestrowanych: 158
Subskrybentów: 0
Unikalnych wyjść: 905

Główna kategoria
Top 10
Statystyki PageRank
PR 6
1 site(s)
PR 5
1 site(s)
PR 4
11 site(s)
PR 3
4 site(s)
PR 0
13346 site(s)

Losowe wpisy