STRONA GŁÓWNA   DODAJ WPIS    MOJE KONTO     ZAŁÓŻ KONTO     REGULAMIN     DODAJ KATEGORIĘ  

BDC Poland
10301 http://www.bdc.pl Sprzedaż środków chemicznych, cementacyjnych dla wiertnictwa naftowego, przedsiębiorstw zajmujących się wierceniami studni oraz prowadzącymi prace hydrogeologiczne. Serwis płuczkowy. Górnictwo Jul 10, 2008

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Górnictwo
Sprawuje nadzór i kontrolę nad ruchem zakładów górniczych w zakresie: bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bezpieczeństwa pożarowego, ratownictwa górniczego, gospodarki złożami kopalin w procesie ich wydobywania, ochrony środowiska, w tym zapobiegania szkodom budowy i likwidacji zakładu górniczego, w tym rekultywacji gruntów i zagospodarowania terenów po działalności górniczej.
Kategoria:

Jednostka badawczo-rozwojowa prowadzi prace dotyczące najważniejszych problemów przemysłu, zwłaszcza wydobywczego, polegają na badaniach, opracowywaniu i wdrażaniu nowych rozwiazań w dziedzinach elektrotechniki, automatyki, systemów i utrządzeń bezpieczeństwa.
Kategoria:

Systematyka minerałów, charakterystyka najważniejszych minerałów, właściwości makroskopowe minerałów, systematyka skał, wietrzenie skał i minerałów.
Kategoria:

Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych.
Kategoria:

Wykonuje roboty wiertnicze w kopalniach podziemnych i na powierzchni. Wykonuje otwory rdzeniowe, bezrdzeniowe, technologiczne, penetrometryczne, hydrogeologiczne.
Kategoria:
Statystyki katalogu

Wpisów: 13076
Kategorii: 9056
Zarejestrowanych: 158
Subskrybentów: 0
Unikalnych wyjść: 853

Główna kategoria
Top 10
Statystyki PageRank
PR 6
1 site(s)
PR 5
1 site(s)
PR 4
11 site(s)
PR 3
4 site(s)
PR 0
13065 site(s)

Losowe wpisy