STRONA GŁÓWNA   DODAJ WPIS    MOJE KONTO     ZAŁÓŻ KONTO     REGULAMIN     DODAJ KATEGORIĘ  

Wybierz wpis

Subskrybuj tą kategorię

Top > Finanse > Ubezpieczenia

Kategorie

Aktualności i media (5)

Dochodzenie odszkodowań (9)

Emerytalne (22)

Firmy okołoubezpieczeniowe (6)

Instytucje rynku (5)

Organizacje (6)

Pośrednicy (32)

Społeczne (4)

Ubezpieczyciele (20)

Zdrowotne (2)


Wpisy
Sortuj wg :
Solution Finance Group jest niezależną Agencją Doradztwa Finansowego świadczącą usługi ubezpieczeniowo kredytowe w systemie Direct Przez Internet. Jesteśmy partnerem wiodących na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych i Banków. Posiadamy programy ubezpieczeniowe
dedykowane różnym profilom działalności.
OFERYJEMY UBEZPIECZENIA :
- komunikacyjne dla flot i klientów indywidualnych
- ubezpieczenie transportowe
- CARGO /OC
- mieszkaniowe
- ryzyk budowlanych
- od ognia i innych zdarzeń losowych
- kradzieży z włamaniem i rabunku
- OC działalności firmy
- OC imprez masowych
- ubezpieczenia transportowe
- ubezpieczenie gwarancji finansowych
- i wiele innych.
Kategoria:

Data zgłoszenia: May 5, 2010 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Coraz częściej słyszy się o włamaniach i kradzieżach. Dlatego warto pomyśleć o dobrym ubezpieczeniu swojego w domu. W Gliwicach znajduje się firma, która oferuje różne ubezpieczenia, w tym ubezpieczenie od kradzieży. Zdarzają się przypadki, gdy ubezpieczenie pokrywa całkowite koszty skradzionych przedmiotów, a czasem nawet je przewyższa. Świat nie jest różowy, a włamywaczy na nim pełno, warto więc pomyśleć o tym, żeby nasze ukochane prywatne rzeczy w jakiś sposób obronić, przynajmniej w postaci ubezpieczenia.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Dec 10, 2016 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Kredyt konsumpcyjny jest produktem oferowanym przez bank w celu czasowego zasilenia portfela swojego klienta niezbędną dla niego gotówką. Pieniądze kredytobiorca otrzymuje po ustaleniu i zaakceptowaniu przez obie strony umowy kredytowej przygotowanej dla niego przez bank. Okres spłaty oraz wysokość rat ustalane są indywidualnie, w zależności od dochodów jakie osiąga dany kredytobiorca. Jako zabezpieczenie w tym przypadku brane pod uwagę są dochody klienta czy też poręczenia innych osób (tzw. żyranci).
Kategoria:

Data zgłoszenia: Feb 27, 2017 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Jeśli chcesz mieć w zasięgu ręki dobrą polisę turystyczną, to koniecznie musisz zapoznać się z ofertą naszego portalu. Jesteśmy doradcami, którzy na specjalne życzenie naszych klientów mogą przygotować jakąś ciekawą propozycję. Współpracujemy z doświadczonymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, mamy szeroki zakres i chętnie opracujemy dla Ciebie umowę, która będzie obejmowała wiele dodatkowych opcji.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Jun 22, 2017 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Ubezpieczenie może być precyzyjnie dopasowane do Twoich potrzeb i dostępne w dobrej cenie. Jeśli szukasz właśnie takiej oferty, postaw na rozwiązania oferowane przez TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych działający w ramach Grupy PZU SA. Dajemy Ci dostęp do innowacyjnych ubezpieczeń z II działu - komunikacyjnych, OC, od kradzieży i uszkodzenia mienia i wielu innych - na zupełnie innych warunkach. Fundamentem naszej działalności jest idea wzajemności oraz zastąpienie relacji Klient: Ubezpieczyciel - bardziej partnerskimi warunkami współpracy. Partycypuj nie tylko w kosztach, ale i w zyskach!
Kategoria:

Data zgłoszenia: Mar 11, 2018 Wejść: 0 Ocena: 5.00 Votes: 2
Updated Top Rated

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Warte wzięcia pod uwagę, szczególnie przez osoby w wieku zaawansowanym, są produkty ubezpieczeniowe Życie Direct: Dodatkowy Zasiłek Pogrzebowy i polisa na życie Spokój Bliskich. Ich klarowne, proste zasady poznają Państwo online na stronie internetowej www.zyciedirect.pl lub telefonicznie pod numerem 889 020 020.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Aug 13, 2018 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Nie obawiaj się tego, co przyniesie przyszłość! Pomyśl o jej zabezpieczeniu już dziś! Sprawdź ofertę na Prudoradca.pl. Prowadzimy doradztwo w kompleksowym zabezpieczeniu prawnym, ubezpieczeniowym, podatkowym i finansowym. Chroń zdrowie i życie, inwestuj, zadbaj o przyszłość swoich dzieci! Zadzwoń! Tel. 723 858 580.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Sep 26, 2019 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR


Popular Tags

Przejdź do kategorii :