STRONA GŁÓWNA   DODAJ WPIS    MOJE KONTO     ZAŁÓŻ KONTO     REGULAMIN     DODAJ KATEGORIĘ  

Wybierz wpis

Subskrybuj tą kategorię

Top > Finanse > Banki

Wpisy
Sortuj wg :
FORSECO zajmuje się doradztwem finansowym i kredytowym.

Współpraca z kilkumastoma bankami pozwala na przedstawienie Klientom optymalnej oferty kredytów:
- hipotecznych
- gotówkowych
- konsolidacyjnych
- samochodowych
w zależności od potrzeb i możliwości.

Nasi Klienci nie tracą czasu na zbieranie informacji i porównywanie ofert różnych banków – w jednym miejscu, szybko i kompetentnie zajmą się tym nasi doradcy
Kategoria:

Data zgłoszenia: Oct 11, 2008 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Czym dokładnie charakteryzują się kredyty hipoteczne i mieszkaniowe? Jakie są różnice między niektórymi kredytami, które powodują ogromne różnice w wysokościach płaconych rat? I jakich błędów się wystrzegać, starając się o kredyt hipoteczny w banku? Sprawdź, warto wiedzieć, jakie zabezpieczenia są wymagane i jakie ubezpieczenia trzeba zawrzeć, aby uruchomić kredyt.
Kategoria:

Data zgłoszenia: May 6, 2009 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Kredyt konsumpcyjny jest produktem oferowanym przez bank w celu czasowego zasilenia portfela swojego klienta niezbędną dla niego gotówką. Pieniądze kredytobiorca otrzymuje po ustaleniu i zaakceptowaniu przez obie strony umowy kredytowej przygotowanej dla niego przez bank. Okres spłaty oraz wysokość rat ustalane są indywidualnie, w zależności od dochodów jakie osiąga dany kredytobiorca. Jako zabezpieczenie w tym przypadku brane pod uwagę są dochody klienta czy też poręczenia innych osób (tzw. żyranci).
Kategoria:

Data zgłoszenia: Feb 27, 2017 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Prawie każdy bank umożliwia otworzenie rachunku firmowego. Takie konto przeznaczone jest dla firm i posiada wiele udogodnień ułatwiających życie przedsiębiorcom. Żeby dokonać wyboru najlepszej oferty, trzeba zapoznać się z dostępnymi opcjami, ale bywa to czasochłonne i nie zawsze przynosi wymierne rezultaty. Znacznie lepiej będzie, jeśli skorzystacie Państwo z naszej porównywarki ofert, która została Wam udostępniona na stronie internetowej Firmowy Bank.
Kategoria:

Data zgłoszenia: Apr 9, 2018 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

W przypadku kont bankowych najlepiej wybierać konta darmowe, ponieważ sprawdzają się one w swojej roli znakomicie i korzystanie z nich jest naprawdę przyjemne dla wszystkich osób. Zdecydowanie się na tego typu oferty i korzystanie z nich może prowadzić do świetnych rezultatów w każdej sytuacji. Najlepsze darmowe konto jest w stanie dostarczać świetnej radości przez naprawdę długi czas i można czerpać z tego gigantyczne zadowolenie. Warto tym samym skorzystać z naszego serwisu, ponieważ dzięki nam możesz naprawdę wiele zyskać i dopasować konto dla siebie.
Kategoria:

Data zgłoszenia: May 6, 2018 Wejść: 0 Ocena: 0.00 Votes: 0

Oceny użytkowników Oceny odwiedzających Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2


Popular Tags

Przejdź do kategorii :